KONST / Litografier / Färglitografi 15837019
nr 1583 7019
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Signerad, färglitografi, numrerad 234/250 cm, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:56:21
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)